קצת עלינו


"מובייל מנטור" הוקמה בשנת 2004 מתוך אמונה והבנת הצורך של השוק,להדרכה ומתן פתרונות ושירותים מתקדמים למכשירים חכמים ומכירת מוצרים מהמותגים המובילים בעולם מתחום האבזור המשלים לעולם הסלולר והתקשורת המתקדמת.

אמונה זו מבוססת על הנחה כי שילוב נכון של הדרכה מקצועית עם הטמעת המוצרים ואפיון הצרכים ושיווק מוצרים איכותים מהמובילים בעולם שווה לשעות רבות של התאמת הצרכים על ידי הלקוחות בעצמם

Mobile Mentor הדריכה כחמש שנים בהדרכה אישית של חברת פרטנר (אורנג' ישראל) , עשרות מנכלי"ם בכירים במשק וחברות מובילות,הדרכת מוצרים ושירותים מתקדמים לעסקים ומכשירים חכמים.

 

Mobile Mentor העבירה הרצאות ולימדה עשרות אלפי בני נוער ותלמידים בפרויקט של חברת סלקום "דור העתיד להיי טק בתעשייה" בנושאי טכנולוגיות תקשורת מתקדמות ומחשוב עתידני.

Mobile Mentor מאמינה בשרות איכותי ואדיב, במכירת מוצרי איכות, ובמחירים ללא תחרות ובזמינות מלאי גבוהה.

 

אתר המכירות מרכז מותגי איכות מהמובילים בתחום הסלולר הנמכרים בחנויות קונספת של יצרני הסלולר ברחבי העולם.

חווית משתמש ושירות ללא תחרות

המשימה שלנו היא להביא את מיטב המוצרים והמותגים המובילים בעולם מתחום האבזור המשלים למשפחת ה- iPod/iPhone/Samsung. כדי שתוכלו להעצים את חווית ההנאה ממוצרים אלו. המוטו המרכזי שלנו הוא : שרות ללא דופי, מוצרי איכות, מחירים ללא תחרות וזמינות מלאי גבוהה. אנחנו אוהבים את מה שאנו עושים ומקווים שתיהנו מחווית קניה אחרת. האתר מרכז מותגי איכות מובילים בתחום האייפון המשווקים בין היתר גם בחנויות אפל ברחבי העולם.המוצרים נבחרים בקפידה ע"י הצוות המקצועי שלנו וכל מוצר עובר סדרת בדיקות איכות קפדנית.